Ikastolako organoak


Ikastolako organoak

Zuzendaritza Taldea

Zuzendari Nagusial

Jesús Bilbao

Zuzendaria

Iñaki Vázquez

Administrazio Zuzendaria

Mikel García de Iturrospe

Zuzendaritza edo gerentziarekin elkarrizketa edukitzeko, eguna eta ordua finkatu telefonoz.

Zuzendaritza Talde Pedagogikoa

Zuzendaria

Iñaki Vázquez

HHko Ikasketa-burua

Josune L. de Vergara

LHko Ikasketa-burua

Ainhoa Rueda

DBHko Ikasketa-burua

Susana Murga

Batxilergoko Ikasketa-burua

Ainhize López

Ikastolako Eskola Kontseilua

Zuzendaria

Iñaki Vázquez

Errektore Batzordekoak

Leire San Martín

Seine Gª Mota

Marta Rebanal

Gurasoen ordezkariak

Leire López
Leire Agirre
Isabel Salinero
Verónica Regueiro

Irakasleen ordezkariak

Ioritz Santos
Eneko Olabarria
Enkar Queréndez
Batirtze Ibáñez

Ikastolako Eskola Kontseilua

Ez dozenteen ordezkaria

Zuriñe Arruza

Ikasleen ordezkariak

Iker Pereda

HHko Talde Pedagogikoa

Ikasketaburua

Josune L. de Vergara

LHko Talde Pedagogikoa

Ikasketaburua

Ainhoa Rueda

1. zikloko koordinatzailea

Jara Barreras

2. zikloko koordinatzailea

Ander Casas

3. zikloko koordinatzailea

Eneko Olabarria

DBHko Talde Pedagogikoa

Ikasketaburua

Susana Murga

Koordinatzailea

Xabier Etxegarai

BATXILERGOKO Talde Pedagogikoa

Ikasketaburua

Ainhize López

Koordinatzailea

Iratxe Rebollo

Beste Arduradun Batzuk

Kalitate eta Etengabeko Hobekuntzaren koordinatzailea

Cristina Roy García

Orientazio departamentuaren arduraduna

Susana Villar

Orientabide eta laguntza zerbitzua

Orientazio Departamentuak etapa guztietan lan egiten du, Haur Hezkuntzatik Batxilergora, arduradunak honako hauek izanik:

  • Haur Hezkuntza

    Iratxe Pernía eta Karmele Martitegi.

  • LHko 1, 2,eta 3. zikloak

    Ainara Benito, Iratxe Saez eta Susana Villar.

  • DBHko 1 eta 2. zikloak

    Mª Carmen Sánchez eta Arantza Fernández

  • Batxilergoa:

    Bittor Kortabitarte.

Elkarrizketa eskatzeko ezinbestekoa da aurretiaz ikaslearen tutorearekin hitz egitea.

Administraritza eta Zerbitzuak

Administrazio ekonomikoa

Arantza Azkoitia

Zerbitzu orokorrak (Jantokia, busa, garbitasuna)

Neskutz Erkiaga eta Itxaso Bilbao

Telefono eta Lehen Hezkuntzako leihatila

Jasone Gutiérrez

Idazkaritza pedagogikoa eta DBHko leihatila

Koldo Santamaría

Informatika zerbitzua

Nerea Fernández

Txikien jantokial

Nerea Muguida

Mantentze Zerbitzua

Fernando Gutiérrez
Bixente Benito
Egoitz Benito

Eskolaz Kanpoko Ekintzak

Cristina Roy
Aitor Villar (Rend&Prev)

Antiguos Alumnos, Intercambios y educación no formal

Zuriñe Arruza